Čeština CZ English EN

O nás

Již v roce 1991 vznikla firma EXTRIBO (od roku 1999 Ekolube s. r. o.) jako výhradně česká společnost a první soukromá firma u nás zabývající se výrobou a prodejem maziv.

Krátce po svém vzniku se zabývala především výrobou tuzemského přípravku Ekolube Motor na bázi PTFE, sloužícího pro ošetření motorů a převodovek automobilů proti opotřebení. Kvalita výrobku byla jednoznačně prokázána mnoha testy, které probíhaly již v roce 1992 na tehdejší Vojenské akademii v Brně.

Mimo program výrobků s PTFE se firma Ekolube s.r.o. zabývá výrobou celé řady speciálních maziv a doaditivací některých maziv podle požadavků zákazníků, a to i ve velmi malých tzv. „zkušebních varech“. Naše výjimečná nabídka zahrnuje speciální sortiment maziv, schopných odolávat extrémním fyzikálním i chemickým vlivům a tím ochránit Vaše zařízení. Tato řada maziv ukazuje naše technické dovednosti a vynikající vývojové schopnosti, které jsme si během let osvojili.

Sortiment vlastních výrobků je navíc doplněn širokým spektrem maziv světových producentů, a to jak v originálních obalech, tak detailovaných. Jsme autorizovaným prodejcem maziv Klüber Lubrication. Naše společnost rovněž zabezpečuje přeplňování kapalných i plastických maziv do malých obalů pro některé velké olejářské společnosti.


Fotogalerie

Kontaktujte nás

Máte obecný dotaz, nebo Vás zajímá něco konkrétního? Neváhejte nás kontaktovat, obratem se Vám ozveme!
Mám zájem o spolupráci