Home   >  Značky   >  Ekolube   >  Průmyslové oleje   >  Oleje na kluzné plochy

Ekolube CGLP Multi 220 (1 l, nalévaný)

Ekolube CGLP Multi 220 (1 l, nalévaný)

Ekolube CGLP Multi 220 (1 l, nalévaný)

Multifunkční minerální průmyslové oleje doporučené zvláště pro stroje s kombinovaným hydraulickým a kluzným mazacím systémem, případně pro mazání průmyslových převodovek.

Code: 24942
On stock : On stock
Manufacturer: Ekolube
Category:  
Oleje na kluzné plochy

Price incl VAT:125 Kč

 

 

Koupit v e-shopu

Detail description

Specification: ISO VG 220, ISO 11158 HM, ISO 11158 HG, ISO-L-G, ISO-L-HG, ISO-L-HM, DIN 51502 CGLP, DIN 51517-3 (CLP), DIN 51524-2 (HLP), Eaton (Vickers) M-2950-S, Cincinnati Lamb P-77, Cincinnati Lamb P-47

Parameters:
objem: 1.00 l
hmotnost: 1.00 kg
viskozita dle ISO VG: VG 220
nalévaný: nalévaný
Jsou vyráběny z vysoce rafinovaných základových olejů a vyváženého balíku aditiv, obsahujícího antioxidanty, protioděrové, vysokotlaké (EP), antikorozivní, protipěnivostní přísady a též modifikátor tření a přísady pro zvýšení přilnavosti a pevnosti mazacího filmu. Tyto přísady chrání olej před vytlačováním z kontaktních ploch i při vysokém tlaku a to jak u horizontálního či vertikálního vedení pohyblivých částí strojů. Rovněž chrání olej před vyplavováním způsobeným jinými technologickými kapalinami. Olej vykazuje excelentní protioděrové a vysokotlaké vlastnosti a chrání proti zadření a nadměrnému opotřebení i při vysokém zatížení. Poskytuje dobrou oxidační stálost, tepelnou stabilitu a chrání stroje před korozí. Užití: Oleje pro kluzná vedení které mohou být aplikovány pro mazání kluzných vedení,stolů a posuvných mechanismů přesných obráběcích strojů (vrtací, frézovací, obrušovací stroje apod.) pracujících pod normálním až velkým zatížením, při nízké kluzné rychlosti a minimálním přívodu oleje. Je vhodný pro široké spektrum kluzných povrchů včetně litinových a syntetických materiálů. Viskozitní třídy 100 a výše jsou vhodné i pro mazání svislých kluzných vedení a dalších částí např. ložisek, převodů, které se vyskytují v oběhových systémech. Charakteristické vlastnosti: - vynikající ochrana proti trhavým pohybům - vynikající třecí charakteristiky - dobrá přilnavost, nízká spotřeba oleje - dobrá oxidační a tepelná stálost - vynikající protioděrové a vysokotlaké vlastnosti - dlouhodobá ochrana vůči rezavění a korozi - kompatibilní se širokou škálou materiálů - kompatibilní s kovoobráběcími kapalinami Pozn.: třídy 32,46 a 68 vhodné též jako hydraulický olej, třídy 100,150,220 a vhodné i jako převodový olej.

To download:

» BL2015_EKOLUBE CGLP Multi 32,46,68,100,150,220-18181.pdf

 

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: Ekolube CGLP Multi 220 (1 l, nalévaný)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: Ekolube CGLP Multi 220 (1 l, nalévaný)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.