Home   >  Značky   >  Total   >  Provozní kapaliny   >  Chladící kapaliny

Total Maxigel Plus (3 l)

Total Maxigel Plus (3 l)

Total Maxigel Plus (3 l)

MAXIGEL PLUS je nemrznoucí chladící koncentrát fluorescenční žluté barvy na bázi monoetylenglykolu a organických inhibitorů určený zejména pro chladící okruhy spalovacích motorů vozidel.

Code: 19884
On stock : On stock
Manufacturer: Total
Category:  

Price incl VAT:249 Kč

 

 

Koupit v e-shopu

Detail description

Specification: AFNOR NFR 15-601, BS 6580 / SAE J1034, ASTM D 3306, ASTM D 4656, ASTM D 4985, MB 325.3, MAN 324 SNF, SCANIA TB 1451, DAF 74002, VOLVO, RENAULT TRUCKS, JOHN DEERE H 24 B1, VW TL 774D, OPEL GM 6277/M, SAAB, FORD

Parameters:
objem: 3 l
hmotnost: 3.00 kg
MAXIGEL PLUS se používá naředěný demineralizovanou vodou, s níž vytváří kapalinu , jež chrání chladící systém proti zamrznutí a přehřátí. Doporučené koncentrace MAXIGEL PLUS uvedená v procentech: 33% proti tvorbě krystalů do -20°C 40% proti tvorbě krystalů do -26°C 50% proti tvorbě krystalů do -37°C 68% proti tvorbě krystalů do -69°C  Maximální ochrana je při koncentraci 68% MAXIGEL PLUS, nepoužívat vyšší koncentraci než 70% .  MAXIGEL PLUS je zejména doporučen pro litinové a hliníkové motory a pro chladící systémy obsahující chladiče z hliníkových nebo měděných slitin. Specálně doporučen pro motory moderních konstrukcí k ochraně hliníku při vysokých teplotách. Organické inhibitory se zachovávají. Neobsahuje toxická aditiva.  Díky elektrochemické reakci se organické inhibitory nespotřebávají a garantují tak prodlouženou životnost kapaliny a maximální chlazení motoru.  V kapalině se díky organickým inhibitorům nevytváří film tvořící produkty oxidace a úsady, tak jak tomu býva u konvenčních kapalin. Je tak zajištěn optimální přenos tepla.  MAXIGEL PLUS neobsahuje silikáty, fosfáty, chromáty, nitráty, bór. Veškeré kapaliny na bázi monoetylenglykolu tvoří speciální průmyslový odpad a musí být likvidovány dle zákonných předpisů.

 

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: Total Maxigel Plus (3 l)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: Total Maxigel Plus (3 l)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.