Home   >  Značky   >  Shell   >  Oleje pro nákladní automobily   >  Motorové oleje pro nákladní automobily

Shell Rimula R6 M 10W-40 (20 l)

Shell Rimula R6 M 10W-40 (20 l)

Shell Rimula R6 M 10W-40 (20 l)

Olej využívající základového oleje na bázi syntetické technologie v kombinaci s pokrokovým systémem přísad a představuje tak univerzální technologii oleje.

Code: 1717
On stock : On stock
Manufacturer: Shell
Category:  

Price incl VAT:2 880 Kč

 

 

Koupit v e-shopu

Detail description

Specification: ACEA E7, E4, API CF, Cummins CES 20072, MAN M3277, MB 228.5, MTU Category 3, Renault Trucks RXD, Scania LDF-2, Volvo VDS-3.

Parameters:
viskozita dle SAE: SAE 10W-40
hmotnost: 20.00 kg
Shell Rimula R6 M využívá základového oleje na bázi syntetické technologie v kombinaci s pokrokovým systémem přísad a představuje tak univerzální technologii oleje, která se přizpůsobuje a chrání rozsáhlou řadu typů a aplikací silničních vozidel. Uživatelům vozových parků nabízí vynikající příležitost, jak snižovat náklady na údržbu. Díky splnění specifikací vyžadovaných po olejích určených pro prodloužené výměnné intervaly, které stanovují mnozí výrobci motorů, olej Shell Rimula R6 M umožňuje využít řešení s jedním olejem pro vozové parky skládající se ze smíšených značek vozidel a technologií motorů včetně Euro 2, 3 a některých motorů Euro 4. Ve srovnání s konvenčními oleji viskozitní třídy SAE 15W-40 Shell Rimula R6 M může také přispět ke snížení spotřeby paliva. Aplikace: Olej Shell Rimula R6 M je doporučen pro silniční aplikace a je zvláště vhodný pro rozsáhlou řadu aplikací nákladní a veřejné dopravy ve vozidlech využívajících moderní nízkoemisní motory od firem Mercedes-Benz a MAN. Shell Rimula R6 M také splňuje nebo převyšuje výkonnostní požadavky dalších evropských výrobců jako Volvo, Renault, DAF, Scania a Iveco a také amerických Cummins, Mack a mnoha typů japonských motorů. Není vhodný pro motory Caterpillar. Pro zdokonalení výkonu a ochrany nejnovějších nízkoemisních motorů, zvláště těch, které jsou vybaveny filtry pevných částic (DPF), doporučujeme používat produkty typu „low SAPS” Shell Rimula R6 LM/LME.

 

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: Shell Rimula R6 M 10W-40 (20 l)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: Shell Rimula R6 M 10W-40 (20 l)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.