Home   >  Značky   >  MOL   >  Nalévané oleje   >  Motorové nalévané oleje pro nákladní vozy

Mol Dynamic Mistral 5W-30 (1 l, nalévaný)

Mol Dynamic Mistral 5W-30 (1 l, nalévaný)

Mol Dynamic Mistral 5W-30 (1 l, nalévaný)

Prémiový, výkonný, plně syntetický, palivo šetřící motorový olej s nízkým obsahem sulfátového popela, síry a fosforu (Low SAPS), pro nejmodernější užitková vozidla.

Code: 33189
On stock : On stock
Manufacturer: MOL
Category:  
Motorové oleje pro nákladní…

Price incl VAT:145 Kč

 

 

Koupit v e-shopu

Detail description

Specification: MB-Approval 228.51, MAN M 3477, MAN M 3271-1, MAN M 3677, Volvo VDS-4, Renault RLD-3, MACK EO-O, Voith Oil class B, ACEA E9, ACEA E7, ACEA E6, API CJ-4, API SN, JASO DH-2, Volvo CNG, Volvo VDS-3, Scania Low Ash, Scania LDF-4, Renault RXD, MTU Type 3.1, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20078, Cummins CES 20081, DDC 93K218, Deutz DQC IV-10LA

Parameters:
objem: 1 l
viskozita dle SAE: SAE 5W-30
hmotnost: 1.00 kg
nalévaný: nalévaný
MOL Dynamic Mistral 5W-30 je prémiový, výkonný, plně syntetický, palivo šetřící motorový olej s nízkým obsahem sulfátového popela, síry a fosforu (Low SAPS), pro nejmodernější užitková vozidla. Zachovává si své vynikající vlastnosti i při trvale vysokých teplotách motoru, díky vysoké oxidační stabilitě syntetických olejů. Zajišťuje vynikající ochranu motoru i pro dlouhé výměnné intervaly oleje. Splňuje požadavky širokého rozsahu výkonnostních úrovní výrobců motorů společně s nejpřísnějšími americkými a evropskými specifikacemi pro naftové motorové oleje. Doporučuje se zejména pro motorová vozidla, které jsou vyráběny se systémy čištění výfukových plynů, které vyhovují emisním požadavkům norem Euro IV, Euro V a Euro VI. Použití: - užitkovává vozidla vybavená systémy EGR (zpětná recyrkulace výfukových plynů), SCR (selektivní katalytická redukce), filtrem pevných částic (DPF) a/nebo dieselovým oxidačním katalyzátorem (DOC) - motory užitkových vozidel poháněné palivem s nízkým a ultranízkým obsahem síry - konvenční vysoce výkonné přeplňované nebo nepřeplňované motory užitkových vozidel - motory autobusů a užitkových vozidel na krátké a dlouhé vzdálenosti - motory zemědělských, stavebních a ostatních strojů - železniční a lodní dieselové motory pracující při nízkých otáčkách a vysokém zatížení Vlastnosti a výhody: Nízkyý obsah popela zaručuje dlouhou životnost zařízení k následnému zpracování výfukových plynů. Extrémně dlouhá životnost oleje sníží četnost prostojů, provozní náklady a dopad na životní prostředí. Palivo šetřící formulace umožňuje snížit provozní náklady a emise škodlivých látek. Nízká těkavost snižuje spotřebu motorového oleje a snižuje emise škodlivých látek. Extrémní tekutost za studena zajišťuje snadné startování i v extrémním chladu a prodlužuje životnost autobaterie. Vynikající zpracování sazí chrání proti tvorbě usazenin a udržuje čistotu válců motoru. Výjimečná tepelná a oxidační stabilita snižuje tvorbu kalu při nízkých teplotách a usazenin při vysokých teplotách.

 

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: Mol Dynamic Mistral 5W-30 (1 l, nalévaný)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: Mol Dynamic Mistral 5W-30 (1 l, nalévaný)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.